Warnschutzkleidung - Security

MEWA dla instytucji publicznych

Odzież zawodowa dla pracowników instytucji publicznych

Twój partner dla instytucji publicznych – MEWA Textil-Management

 • Certyfikowana ochrona

  Nasza ostrzegawcza odzież ochronna w praktycznym wynajmie spełnia wymagania wszystkich norm i przepisów. Do tego dobrze wygląda i zapewnia maksymalną ochronę.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Kwestia zaufania

  Ponad milion ludzi codziennie nosi odzież zawodową z MEWA. Wszechstronne doświadczenie, na którym możesz polegać.

Prace w służbie publicznej są bardzo zróżnicowane. W zależności od miejsca pracy odpowiednia odzież robocza jest obowiązkowa. Czy pracujesz na otwartej przestrzeni i tym samym potrzebujesz odzieży ostrzegawczej i sygnałowej dla dobrej widoczności, czy też pracujesz wewnątrz pomieszczeń i przywiązujesz dużą wagę do swobody ruchów w odzieży roboczej – MEWA zawsze ma odpowiednie rozwiązanie. W praktycznym wynajmie, w ramach niezawodnej usługi.W naszej odzieży ostrzegawczej i ochronnej masz pewność, że spełnione są wymagania normy EN ISO 20471, jak i przepisów kodeksu drogowego. I to nie tylko pierwszego dnia, ale także po każdym praniu.Zaufaj naszemu wieloletniemu zaufaniu i wynajmij odzież roboczą od profesjonalisty. W systemie MEWA korzystasz z kompleksowych usług. Dostawa, odbiór i pielęgnacja są w cenie. Ponadto, po każdym praniu sprawdzamy stan odzieży, w tym guziki, zamki błyskawiczne i kieszenie. Jeżeli odzież jest poważniej uszkodzona, niezwłocznie wymieniamy ją.Ponadto, w WORLD WIDE WORK by MEWA można bezpośrednio zakupić także szeroki wybór środków ochrony indywidualnej, jak bezpieczne obuwie, rękawice ochronne, okulary ochronne .


Odpowiednie rozwiązania dla każdego środowiska roboczego

 • Wetterschutzkleidung

  Usuwanie odpadów

  Postaw na niezawodną odzież ostrzegawczą i chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi na wynajem – i na bezpieczne środki ochrony indywidualnej, które można kupić w MEWA. 
 • Arbeitsschutzartikel

  Transport i publiczny transport lokalny

  Wynajmij odzież ostrzegawczą i ochronną w MEWA do prac na torach, na drogach i w warsztatach.
 • Wetterschutzkleidung

  Dostawcy energii

  Ty troszczysz się o zasilanie w energię bez przerw, my dbamy o to, abyś był widziany także w ciemnościach. Z odzieżą roboczą na wynajem i środkami ochrony osobistej do zakupu.