Czyste rozwiązania dla Twojej firmy – MEWA dla przemysłu motoryzacyjnego

 • Tekstylia robocze na wynajem

  Dbamy o czystość – dostarczamy szmaty do czyszczenia, odzież roboczą i ochronną oraz inne tekstylia robocze w ramach praktycznego wynajmu.

 • Osobista opieka nad klientem

  Osobista obsługa klienta i kompetentny kierowca serwisu w Twoim regionie to oczywiście część naszych usług.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież robocza i szmaty do czyszczenia są przy wynajmie automatycznie naprawiane, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Wielcy producenci aut, średniej wielkości firmy kooperujące, dostawcy części – z naszą wszechstronną usługą dostawy szmat do czyszczenia, odzieży roboczej i innych tekstyliów roboczych praca będzie zawsze przebiegać płynnie.Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z branży motoryzacyjnej dokładnie znamy wymagania w sprawnie działającym łańcuchu procesów. W systemie MEWA dbamy o to, by tekstylia robocze były odebrane i wyprane wzgl. wyczyszczone niezawodnie i punktualnie, a następnie by zostały z powrotem dostarczone. W razie zużycia lub uszkodzenia, fachowa naprawa lub wymiana są zawsze w cenie.Postaw na nasze profesjonalne usługi i zaufaj najwyższej jakości naszych produktów. Nie bez przyczyny nasze szmaty do czyszczenia maszyn MEWATEX są uznawane za najlepsze na świecie – niedoścignione pod względem wytrzymałości, chłonności i żywotności. Oprócz mocnej i funkcjonalnej odzieży roboczej możemy dostarczyć także zgodną z normami, schludną odzież roboczą, wysoko wydajne urządzenia do mycia części czy produkty higieniczne do umywalni. Dostarczamy je w ramach wynajmu, zaś Ty zyskujesz więcej czasu na zajmowanie się podstawową działalnością firmy.Ponadto, w MEWA sklep z marką można bezpośrednio zakupić także szeroki wybór środków ochrony indywidualnej, jak bezpieczne obuwie, rękawice ochronne, okulary ochronne i ochronniki słuchu.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej