W każdej sytuacji doskonale funkcjonalne – MEWA dla fachowców od hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji

 • Pełna kontrola kosztów

  Gdy wynajmujesz odzież roboczą i szmaty do czyszczenia w MEWA, możesz mieć pewność, że wszystkie koszty będą transparentne i od samego początku możliwe do zaplanowania.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież robocza i zużyte szmaty do czyszczenia są przy wynajmie automatycznie naprawiane, a w razie potrzeby są usuwane i wymieniane.

 • Jesteśmy osobiście do Twojej dyspozycji.

  Jesteśmy także w Twoim pobliżu. Korzystaj z usług naszych regionalnych opiekunów klientów, a tym samym z krótkich dróg i z szybkiej, osobistej komunikacji.

Tym, co dla Ciebie jest planowanie, instalowanie i konserwowanie instalacji, dla nas jest odbiór, dostawa, pranie i naprawa wzgl. wymiana odzieży roboczej. Od dziesięcioleci pracujemy z instalatorami hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji. Znamy ich wymagania w odniesieniu do odzieży ochronnej i roboczych artykułów ochronnych.Nasza odzież robocza dla instalatorów hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji jest dlatego nadzwyczaj funkcjonalna, ma wiele kieszeni do bezpiecznego przechowywania narzędzi, a przy tym zapewnia wystarczającą swobodę ruchów, nawet jeśli przyjdzie pracować w pozycji leżącej lub ponad głową.Ponieważ ta praca wiąże się często z bezpośrednim kontaktem z klientem, nasza odzież jest także atrakcyjna wizualnie. Można wybierać spośród wielu różnych kolorów i kombinacji kolorystycznych, które najlepiej pasują do firmy.Odzież roboczą MEWA można bardzo łatwo wynająć i korzystać z wszechstronnego serwisu, który oszczędza cenny czas. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku naszych szmat do czyszczenia. Kto na co dzień pracuje z wodą i innymi cieczami, musi mieć pod ręką wytrzymałe i chłonne szmaty do czyszczenia. Ponadto: Tak robi już 2,5 miliona użytkowników. Chętnie doradzimy.

Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • MBS_anziehen_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • Krl_waschen-trocknen_mbs_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej