Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Doskonale wyposażony do każdej pracy – MEWA dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu

 • Elastycznie dostosujemy się do zmieniającego się zapotrzebowania.

 • Wspólne określenie potrzeb

  Jesteśmy osobiście do Twojej dyspozycji. Wspólnie określimy Twoje zapotrzebowanie, profesjonalnie zmierzymy rozmiary oraz doradzimy w sprawie wszystkich produktów dla ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

Jako profesjonalista w ogrodnictwie lub w architekturze krajobrazu wiele pracujesz na otwartej przestrzeni. Jest oczywiste, że Twoje wymagania w odniesieniu do odzieży roboczej, obuwia roboczego i rękawic są bardzo wysokie. Zmienna pogoda, trudna gleba, lato czy zima – w rozwiązania i produkty dla Twojej branży włożyliśmy nasze ogromne doświadczenie, by je odpowiednio dostosować.Nadzwyczaj wytrzymały, odporny na zużycie i na przecięcia materiał, zapewniający najwyższy komfort noszenia, a przy tym hydrofobowy i odporny na zanieczyszczenia. Uzupełniony o wiele przemyślanych detali, jak na przykład duże kieszenie na nożyce, miarki i ołówki oraz kieszenie na nakolanniki w spodniach roboczych wzmocnione materiałem CORDURA®, by klękanie nie było męczące. Nasza odzież robocza wygląda też atrakcyjnie i po prostu dobrze. Nasze kolekcje są dostępne oprócz klasycznej zieleni także w innych kolorach, np. w kolorze szarym lub w odcieniach ziemi.Odzież roboczą MEWA dla branży ogrodnictwa i architektury krajobrazu można pozyskać przez praktyczny wynajem. Wówczas to my zajmujemy się punktualnie i niezawodnie odbiorem, dostawą, praniem i wymianą.W naszej ofercie artykułów uzupełniających do zakupu można znaleźć między innymi bezpieczne obuwie i rękawice, a także artykuły do ochrony przed mrozem, które są niezbędne do uniknięcia wypadków przy pracy.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej