Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

MEWA dla stolarzy

Wygodne, wytrzymałe i bezpieczne przez cały dzień

Profesjonalna, dobrze dopasowana odzież zawodowa – MEWA dla stolarzy

 • Wynajmować odzież roboczą zamiast kupować

  Nasza nowoczesna odzież robocza dla stolarzy wytrzymuje skrajne obciążenia, zawiera wiele praktycznych szczegółów i jest nadzwyczaj wygodna.

 • Niezawodny serwis

  Dostawa, odbiór, pranie i wymiana – cały przebieg procesu w systemie MEWA jest nieskomplikowany i płynny, niezawodny i punktualny.

 • Naprawy i wymiana zużytych elementów w cenie

  Uszkodzona odzież jest przy wynajmie automatycznie naprawiana, a uszkodzone części są w razie potrzeby usuwane i wymieniane.

Piłowanie, frezowanie, wiercenie i szlifowanie – podczas pracy z drewnem powstają nie tylko wióry, ale także i pył. Jako partner stolarzy wspieramy was profesjonalną odzieżą roboczą, która jest wytrzymała, ma praktyczne kolory beż i khaki i przez cały dzień wygląda dobrze i schludnie. Oczywiście, pomyśleliśmy także o licznych kieszeniach na narzędzia.Od dziesięcioleci wiele zakładów stolarskich to nasi klienci. Dlatego nasze produkty i usługi są dopasowane do ich specyficznych potrzeb. Chętnie doradzimy Ci w sprawach praktycznego wynajmu naszej odzieży roboczej. W systemie MEWA to my dostarczamy, odbieramy, pierzemy i wymieniamy odzież – w rytmie ustalonym wraz z klientami. Można u nas także wynająć inne tekstylia robocze, jak szmaty do czyszczenia, maty podłogowe oraz akcesoria higieniczne do umywalni.Oczywiście, mamy też w ofercie bezpieczne obuwie, okulary ochronne i ochronniki słuchu. Nasze środki ochrony indywidualnej możesz kupić bezpośrednio w MEWA sklep z marką.


Serwis usługowy MEWA dla odzieży roboczej

 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Dostawa i sortowanie
 • kreislauf_berufsbekleidung_1_1200x1200.png
  Załóż i czuj się komfortowo
 • kreislauf_berufsbekleidung_5_1200x1200.png
  Gromadzenie i odbieranie
 • kreislauf_berufsbekleidung_3_1200x1200.png
  Pielęgnacja i suszenie
 • kreislauf_berufsbekleidung_4_1200x1200.png
  Naprawa i wymiana
Dowiedz się więcej

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.