Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Header_Wir haben viel vor_2018-07-10_PL.jpg

Ludzie. Wartości. MEWA.

Dlaczego MEWA?

Stwarzamy najlepsze warunki do rozwoju Twojej kariery

5600 naszych pracowników z ogromnym zaangażowaniem pracuje nad tym, by konsekwentnie dalej budować pozycję firmy MEWA jako wiodącego usługodawcy w branży tekstyliów roboczych w Europie. Zobacz aktualne oferty pracy w naszej firmie:

Chcesz wykorzystać swoje mocne strony, pracując na rzecz firmy, która w równej mierze zorientowana jest na rozwój, co na poszanowanie wartości? Chcesz, by Twoje miejsce pracy zapewniało wysoki poziom stabilności i atrakcyjne możliwości rozwoju? W takim razie serdecznie witamy w MEWA!

Wiodąca firma z tradycją i perspektywami na przyszłość

Jako przedsiębiorstwo rodzinne o długiej historii i długofalowych perspektywach rozwoju świadomie pracujemy nad nowymi technologiami i produktami oraz dążymy do sukcesów. Wykorzystanie fascynującego potencjału, jaki niosą ze sobą cyfryzacja i globalizacja, stały dalszy rozwój produktów i technik procesowych, a równocześnie wyznaczanie nowych standardów w dziedzinie jakości i ochrony środowiska były i pozostają centralnymi elementami naszej filozofii firmy.

Czekamy na aplikacje wszystkich chętnych kandydatów, oczywiście niezależenie od płci, pochodzenia, orientacji seksualnej i wyznawanej religii. Wyłącznie ze względu na lepszą czytelność na naszej stronie dotyczącej kariery stosujemy męskie formy gramatyczne.

Początek Twojego życia zawodowego w MEWA

 • _DSC6259.tif

  Pomożemy Ci wybrać drogę, która najlepiej do Ciebie pasuje

  Kandydaci z doświadczeniem

 • _Z__2772.tif

  Chcesz spróbować czegoś nowego?

  Kandydaci z innych branż

 • _Z__2334.tif

  Absolwenci

 • _MG_0508.tif

  Ob Ausbildung oder Duales Studium - bei MEWA finden Sie beides

  Zielstrebige Schulabgänger

 • _DSC6090.tif

  Relacje naszych pracowników

 • Fotolia_168775670_XL.JPG

  Menschen. Werte. MEWA.

  So verläuft der Bewerbungsprozess

 • Fotolia_169882410_XXL.jpg

  Dlaczego warto rozpocząć u nas swoje życie zawodowe

  Twoja przyszłość w MEWA