Fotolia_198328568_XL.jpg

Ludzie. Wartości. MEWA.

Początek Twojego życia zawodowego w MEWA

Pomożemy Ci wybrać drogę, która najlepiej do Ciebie pasuje

 • Żyjemy zgodnie z naszymi wartościami

 • Zapewniamy stabilność i perspektywy na przyszłość

 • Dajemy szansę

Obojętne, czy jesteś uczniem czy studentem, masz doświadczenie zawodowe czy jesteś pracownikiem innej branży – u nas znajdziesz optymalne miejsce do pracy. Idealna wizja... przyjemna atmosfera w miejscu pracy. Bierzemy odpowiedzialność za ludzi pracujących w naszej firmie i stwarzamy im możliwości, by osiągnęli jak najwięcej. Odpowiedzialność jest jedną z naszych siedmiu podstawowych wartości, zgodnie z którymi aktywnie żyjemy na co dzień. Do naszego zespołu zapraszamy wszystkich, którym bliskie są nasze wartości.Odpowiedzialność jest jedną z naszych siedmiu podstawowych wartości, zgodnie z którymi żyjemy na co dzień. Jeżeli chciałbyś zaangażować się w pracę w naszej firmie, która posiada własny kanon wartości, będzie nam bardzo miło!

Dalsze możliwości rozwoju zawodowego

 • _DSC6259.tif

  Kandydaci z doświadczeniem

  Masz wieloletnie doświadczenie zawodowe i chcesz podjąć nowe wyzwania w firmie MEWA? Nasze obszary działalności są różnorodne, dzięki czemu oferujemy szeroki wybór możliwości.


 • _Z__2772.tif

  Kandydaci z innych branż

  Mogą być różne powody radykalnych zmian w życiu zawodowym. Takie zmiany zawsze inspirują. MEWA jest otwarta na kandydatów, którzy wnoszą ze sobą doświadczenie z innych branż.

 • _Z__2334.tif

  Absolwenci

  Ukończyłeś studia lub kształcenie zawodowe i szukasz pracodawcy, który oferuje interesujące perspektywy dla rozpoczynających życie zawodowe? MEWA to właściwy adres.