Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitskleidung

Kamizelki robocze MEWA

Kamizelki chronią, grzeją, dobrze wyglądają!

Praktycznie na każdy czas pracy, pasujące do każdego rodzaju zajęcia

Czy na wierzch, czy pod spód, jednokolorowe lub z akcentem, do spodni roboczych lub dżinsów, z funkcją izolacji termicznej, lub jako klasyczna kombinacja profesjonalna - z tak wielkiej różnorodności aż trudno zrezygnować. Kamizelki MEWA są faktycznie talentami kombinacji. W ramach naszych ubrań roboczych oferujemy kamizelki dostosowane do różnych branż i wymagań.W rzemiośle i w środowisku, gdzie panują niskie temperatury oraz na chłodne dni preferowane są kamizelki robocze podbite solidnym polarem. Wiele praktycznych kieszeni z zamkami błyskawicznymi oraz wzmocnieniami den kieszeni bardzo mocno ułatwiają pracę.Dla pracowników z sektora usługowego można stosować nieco delikatniejsze i lżejsze kamizelki. Kroje dopasowane do sylwetki i atrakcyjny design poszczególnych kamizelek dopełniają wrażenia wizualnego, jakie sprawiają pracownicy usług. Wysokogatunkowe kamizelki naszych kolekcji można doskonale łączyć z innymi elementami ubrania.Całkowicie klasycznie, ale nie do końca monotonnie wyglądają nasze kamizelki biznesowe. Czy to wersja damska lub męska, do garnituru, spódnicy lub dżinsu, z bluzką, koszulą lub shirtem - każde wejście na scenę pozostawia wspomnienie.Kamizelki MEWA otrzymają Państwo w ramach korzystnej oferty wynajmu. To znaczy: przywozimy, odwozimy, pierzemy i czyścimy oraz wymieniamy używane przez Państwo spodnie kamizelki.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.