Arbeitskleidung

Kurtki polarowe MEWA

Miękkie, ciepłe, nowoczesne - kurtka pozwalająca utrzymać dobre samopoczucie na wolnym powietrzu.

Kurtka dla dobrego samopoczucia - kurtki polarowe MEWA

Każdy, kto musi przebywać na wolnym powietrzu wie, jak niska jest wtedy sprawność działania, gdy nie doceniono znaczenia kurtki polarowej.

Ma ona wiele pozytywnych właściwości: Polar świetnie utrzymuje ciepło i można go stosować o każdej porze roku. Czy to we wiosenne chłody, czy też zimne dni latem lub jesienią, no i oczywiście zimą, pod roboczą kurtką polarową możemy się przekonać do jakiego stopnia są one uniwersalne i dlaczego stanowią podstawę w świecie ubrań roboczych.

W szczególności: Materiał odczuwany jest przez skórę jako bardzo miękki i błyskawicznie wysycha. Do tego, polar jest hydrofobowy i nie zasysa wody do swej struktury. W ten sposób, taką kurtkę roboczą można założyć z powrotem zaraz po ulewie. Polar przepuszcza powietrze, zatem "oddycha" i jest bardzo wygodny w noszeniu.

Kurtki polarowe spełniają swe funkcje nie tylko w pracy, ale również w czasie wolnym. Zawsze dobrze i sportowo wyglądają.

Polarowe kurtki robocze z naszych kolekcji są dostępne w ramach praktycznego wynajmu. Zatem dostarczamy, odbieramy, pierzemy i konserwujemy kurtki w sposób automatyczny i zorganizowany. W razie wystąpienia uszkodzenia naprawiamy je w sposób fachowy lub w razie potrzeby wymieniamy je.

Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.