Stosowanie "ciasteczek"

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Poprzez korzystanie z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Szczegółów dowiesz się tutaj.

Arbeitsschutzartikel

Ochronne kurtki ostrzegawcze MEWA

Ochrona dzięki funkcjonalnym ochronnym kurtkom ostrzegawczym podczas pracy na wolnym powietrzu lub przy złej widoczności.

Obowiązek stosowania przy słabym oświetleniu - ochronne kurtki ostrzegawcze do wszystkich dziedzin zastosowań

Jeśli prowadzą Państwo prace po zmierzchu lub w warunkach złej widoczności oraz gdy strefa działań znajduje się w przestrzeni publicznej i w której nawet odbywa się ruch kołowy, wtedy ochronna kurtka ostrzegawcza jest obowiązkowa. Bo przecież chronionym może być tylko ten, kto jest widoczny. Z tego powodu, oferujemy ochronne kurtki ostrzegawcze o różnym przeznaczeniu wszystkim przedsiębiorstwom, które wywożą śmieci, działają w komunikacji publicznej, prowadzą budowę dróg, transport i dostarczają energię.Mamy w ofercie długie kurtki, które dodatkowo chronią plecy przed przeciągami oraz krótkie kurtki do pasa oferujące Państwu większą swobodę ruchu. Mamy również kurtki ochronne w których można w razie potrzeby aktywować ochronę przed chłodem.Nasze kurtki ostrzegawcze są solidne i odporne na zużycie oraz oczywiście nadają się do noszenia na budowie. Można je wynająć w kolorze fluorescencyjnej żółci lub pomarańczu. Dzięki wynajęciu u nas mają Państwo pewność, że po każdym cyklu prania zapewniona jest certyfikowana ochrona według EN ISO 20471 oraz według Prawa o Ruchu Drogowym.Dotyczy to w szczególności doskonałego stanu pasów odblaskowych. Wszystkie ochronne kurtki ostrzegawcze z naszej oferty posiadają na piersi i na plecach pasy odblaskowe o wyglądzie szelek. Oprócz tego, na obu rękawach znajdują się po dwa dalsze pasy odblaskowe zapewniające maksymalną widoczność. W systemie MEWA zatroszczyliśmy się o funkcje bezpieczeństwa, jak na przykład o kolory fluorescencyjne i optymalne umiejscowienie pasów odblaskowych oraz o ich trwałe działanie sygnalizacyjne.Obok bezpieczeństwa pomyśleliśmy w naszych ochronnych kurtkach ostrzegawczych o komforcie ich noszenia. Ergonomiczne fasony, regulowane mankiety i wiele praktycznych kieszeni zapewnia to, Państwa pracownicy będą się cały czas w swych kurtkach czuli komfortowo. Silnie narażone na eksploatację miejsca, jak kieszenie i rękawy lub tak jak nogawki w przypadku ochronnych spodni ostrzegawczych są wykonane w kolorach kontrastowych i niewrażliwych na zanieczyszczenia, tj. w szarym, niebieskim lub zielonym.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.