Arbeitsschutzartikel

Ochronne kurtki ostrzegawcze MEWA

Ochrona dzięki funkcjonalnym ochronnym kurtkom ostrzegawczym podczas pracy na wolnym powietrzu lub przy złej widoczności.

Obowiązek stosowania przy słabym oświetleniu - ochronne kurtki ostrzegawcze do wszystkich dziedzin zastosowań

Jeśli prowadzą Państwo prace po zmierzchu lub w warunkach złej widoczności oraz gdy strefa działań znajduje się w przestrzeni publicznej i w której nawet odbywa się ruch kołowy, wtedy ochronna kurtka ostrzegawcza jest obowiązkowa. Bo przecież chronionym może być tylko ten, kto jest widoczny. Z tego powodu, oferujemy ochronne kurtki ostrzegawcze o różnym przeznaczeniu wszystkim przedsiębiorstwom, które wywożą śmieci, działają w komunikacji publicznej, prowadzą budowę dróg, transport i dostarczają energię.Mamy w ofercie długie kurtki, które dodatkowo chronią plecy przed przeciągami oraz krótkie kurtki do pasa oferujące Państwu większą swobodę ruchu. Mamy również kurtki ochronne w których można w razie potrzeby aktywować ochronę przed chłodem.Nasze kurtki ostrzegawcze są solidne i odporne na zużycie oraz oczywiście nadają się do noszenia na budowie. Można je wynająć w kolorze fluorescencyjnej żółci lub pomarańczu. Dzięki wynajęciu u nas mają Państwo pewność, że po każdym cyklu prania zapewniona jest certyfikowana ochrona według EN ISO 20471 oraz według Prawa o Ruchu Drogowym.Dotyczy to w szczególności doskonałego stanu pasów odblaskowych. Wszystkie ochronne kurtki ostrzegawcze z naszej oferty posiadają na piersi i na plecach pasy odblaskowe o wyglądzie szelek. Oprócz tego, na obu rękawach znajdują się po dwa dalsze pasy odblaskowe zapewniające maksymalną widoczność. W systemie MEWA zatroszczyliśmy się o funkcje bezpieczeństwa, jak na przykład o kolory fluorescencyjne i optymalne umiejscowienie pasów odblaskowych oraz o ich trwałe działanie sygnalizacyjne.Obok bezpieczeństwa pomyśleliśmy w naszych ochronnych kurtkach ostrzegawczych o komforcie ich noszenia. Ergonomiczne fasony, regulowane mankiety i wiele praktycznych kieszeni zapewnia to, Państwa pracownicy będą się cały czas w swych kurtkach czuli komfortowo. Silnie narażone na eksploatację miejsca, jak kieszenie i rękawy lub tak jak nogawki w przypadku ochronnych spodni ostrzegawczych są wykonane w kolorach kontrastowych i niewrażliwych na zanieczyszczenia, tj. w szarym, niebieskim lub zielonym.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.