Warnschutzkleidung

Ochronne spodnie ostrzegawcze MEWA

Zgodne z normami, funkcjonalne ochronne spodnie ostrzegawcze w kontrastowych kolorach

Wygodnie i bezpiecznie, funkcjonalnie i solidnie - do każdego zastosowania

W kwestii bezpieczeństwa nie ma alternatywy. Właśnie podczas prac na wolnym powietrzu, przy złej widoczności lub niepogodzie.


Z tego powodu mamy dla Państwa szeroki asortyment spodni ostrzegawczych.Od klasycznych "spodni ogrodniczek" chroniących plecy przed przeciągami, poprzez ulubione spodnie typu "pumpy", aż do shortów oferujemy odpowiednie spodnie ostrzegawcze do wszelkich zastosowań. I tak samo elastyczne jak wersje wykonania są również dziedziny zastosowań naszych spodni ochronnych. Zakłady utylizacyjne, transport, transport publiczny oraz dostawcy energii są już od lat naszymi wiernymi Klientami w wynajmie naszych ochronnych spodni ostrzegawczych. W trakcie trwania umowy o wynajem stale troszczymy się o optymalny stan funkcji ochronnych wynajętych przez Państwo spodni.Wszystkie ochronne spodnie ostrzegawcze są wykonane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Wykonane są one z materiału odpornego na zużycie, fluorescencyjnego w kolorze pomarańczowym lub żółtym i są zaopatrzone w dwa pasy odblaskowe na każdej nogawce. W ten sposób spełnione są wymagania przepisów z normy EN ISO 20471 oraz z Prawa o Ruchu Drogowym.Oczywiście, pomyślano również o wymaganiach związanych z codziennym użytkowaniem. Państwa ochronne spodnie ostrzegawcze są oczywiście wyposażone w liczne kieszenie ułatwiające pracę. Wzmocnienia den kieszeni zapewniają w szczególności trwałość przy wkładaniu i wyjmowaniu przedmiotów o ostrych końcach lub krawędziach. Strefy kieszeni obrobione są ciemnym, odpornym na zabrudzenie materiałem.Aby zawsze zapewnić optymalny stan i czystość ochronnych spodni ostrzegawczych prowadzimy właściwe zabiegi w ramach umowy wynajmu. Odbieramy i konserwujemy Państwa ochronne spodnie ostrzegawcze i przed ich ponowną dostawą sprawdzamy wszystkie części odzieży i naprawiamy je w razie potrzeby lub wymieniamy.Wszystko po to, aby Państwa pracownicy byli dobrze chronieni i mogli skoncentrować się na swych zadaniach.


Odzież robocza do wynajmu – teraz można ją niewiążąco przetestować!

Proszę odkryć, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Państwu codzienną pracę. W tym celu na 3 miesiące w celach poznawczych udostępniamy Państwu jedną z naszych ulubionych kolekcji odzieży roboczej.