cert_iso9001_14001.png

Certyfikowana jakość MEWA

Chcemy, by nasi klienci byli najlepsi

Kontrola oznacza bezpieczeństwo – zarządzanie jakością MEWA

  • Czyste rozwiązania dla środowiska

    Jesteśmy dumni z tego, że nasz system zarządzania tekstyliami od lat nieprzerwanie spełnia wymagania certyfikacji zgodnie z ISO 14001.

  • Bezpieczne rozwiązania dla pracowników

    Żar, płomienie, chemikalia, higiena – zapewniamy pracownikom certyfikowaną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami w miejscu pracy.

  • Korzystne rozwiązania dla Twojej firmy

    Zalety systemu wielorazowego użytku są widoczne bezpośrednio w Twoim bilansie środowiskowym.

Powierzając nam dbałość o swoją odzież roboczą, okazujesz nam zaufanie. Ufność, że będziemy starannie prać, pielęgnować i punktualnie dostarczać i odbierać Twoją odzież roboczą, odzież ochronną, higieniczną, serwisową, biznesową i tekstylia robocze. Ufasz nam, że nie pomylimy „twoich” spodni ze spodniami sąsiada z szafki obok i że osobiste rzeczy, które może zostawiłeś przez roztargnienie w kieszeniach, wrócą do Ciebie.

To zaufanie jest podstawą pomyślnych, wieloletnich relacji z klientem. Odniesiemy sukces tylko wtedy, gdy i Ty go odniesiesz. To zdanie odzwierciedla naszą filozofię i nie jest dla nas czysto teoretycznym stwierdzeniem. Dlatego „od zawsze” stawiamy na doskonałą jakość. Nie bez przyczyny nasze zarządzanie jakością jest wzorcem dla branży i jest certyfikowane zgodnie z ISO 9001.

Jako firma, która stawia na rzeczy wielokrotnego użytku, przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że już w 1997 jako pierwsza firma w branży otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat środowiskowy ISO 14001 i od tamtej pory utrzymaliśmy go do dziś bez przerwy. Na podstawie tej międzynarodowej normy zarządzania środowiskiem zobowiązaliśmy się, nie tylko przestrzegać obowiązujących przepisów, ale także wyznaczyć sobie i wdrażać wymierne cele w zakresie ochrony środowiska. Dotyczy to zarówno naszych procesów prania, jak i naszych produktów i usług.

Podejmujemy także odpowiedzialność w zakresie ochrony i jakości. Działania ochronnego w odniesieniu do ochrony pracy nie wolno zostawiać przypadkowi. Dlatego certyfikaty są ważnym kryterium, gdy chodzi o zdanie się na sprzęt ochrony osobistej. Nasza odzież ochronna jest sprawdzona na zgodność z obowiązującymi normami i przepisami. Nasza odzież higieniczna jest certyfikowana zgodnie z RABC i spełnia wymagania każdego systemu HACCP.

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 14001