Arbeitskleidung

Pakiet zapoznawczy

Testowanie odzieży roboczej w ramach kompleksowej usługi bez zobowiązań

Wersja podstawowa usług MEWA w korzystnej cenie

 • Tak łatwy, tak korzystny

  Krótki czas trwania, pełna elastyczność Dzięki pakietowi zapoznawczemu niczego Państwo nie ryzykują.

 • Kompleksowy pakiet bez ryzyka

  Odbiór, pranie, dostawa, naprawa lub wymiana – my się tym zajmujemy.

 • Punktualnie i niezawodnie

  Wykonaniem zajmują się wykwalifikowani kierowcy serwisowi, mający do dyspozycji nasz własny park pojazdów.

 • Osobisty partner do kontaktów

  W MEWA masz osobistego partnera do kontaktów, który jest dla Ciebie i Cię wspiera.

2 kolekcje, 10 produktów, 12 tygodni okresu testowego, by przekonać się o atrakcyjności wynajmu odzieży roboczej w MEWA.

Najlepiej skontaktuj się od razu ze swoim osobistym doradcą. Może on wyjaśnić wszystkie szczegóły oferty zapoznawczej i pomoże przy wyborze odpowiedniego pakietu dla Twojej firmy.

Ponieważ najlepiej jest przekonać się w praktyce, opracowaliśmy dla Ciebie pakiet zapoznawczy. Ten korzystny cenowo pakiet zapoznawczy umożliwia łatwe wypróbowanie naszych doskonałych usług.

Odkryj, jak bardzo tekstylny serwis wynajmu MEWA ułatwi Ci codzienną pracę. W tym celu udostępniamy jedną z naszych najpopularniejszych kolekcji odzieży roboczej dla przemysłu i rzemiosła na warunkach umożliwiających zapoznanie się z ofertą.

Wybierz po prostu żądany pakiet i testuj ubrania robocze przez 3 miesiące. A przy tym nasze usługi. Nawet w fazie zapoznawczej korzystasz ze wszystkich zalet naszej kompleksowej usługi. Oznacza to, że wybierasz żądaną kolekcję odzieży, my ją dostarczamy, następnie regularnie odbieramy i dbamy o fachowe pranie i pielęgnację.

Gdy przekonasz się, test noszenia można zintegrować w łatwy sposób ze stałym zleceniem z wieloma dodatkowymi opcjami. Oczywiście, można to też zrobić już w trakcie okresu próbnego. Można też w każdej chwili rozszerzyć pakiet próbny o dodatkowe opcje.