R143.tif

Reportaż o kliencie firmy MEWA

Zakład ciesielski Roethinger stawia na odzież roboczą i kompleksowe usługi firmy MEWA

Zakład ciesielski Röthinger stawia na odzież roboczą i kompleksowe usługi firmy MEWA

 • Komfortowe, wytrzymałe i stylowe

  Zespół z zakładu ciesielskiego Röthinger zachwyca się wyjątkowymi cechami linii odzieży DYNAMIC® CONSTRUCT firmy MEWA: Wzmocnienia w silnie obciążonych miejscach, swoboda ruchu i wysoki komfort noszenia.

 • Chodzące wizytówki

  Odzież wierzchnia w kolorze nugatowym z aplikacjami w kolorze antracytowym, w połączeniu z limonkowymi koszulkami polo tworzą harmoniczne i atrakcyjne dla oka zestawienie. Kurtki są ponadto wyszywane emblematem zakładu ciesielskiego.

 • Odciążenie dla wszystkich

  Pracownicy nie muszą już sami prać swojej odzieży roboczej i mają każdego dnia do dyspozycji czyste, komfortowe i solidne ubranie do pracy.

 • Ekonomiczny system wynajmu

  Florian Röthinger i jego żona zdecydowali się na firmę MEWA także ze względów ekonomicznych. Istnieje możliwość wynajmu odzieży roboczej MEWA. Usługa obejmuje odbiór, dostawę, pranie i wymianę odzieży.

Zakład ciesielski Röthinger w Rottau, Górna Bawaria, oferuje wszelkiego rodzaju specjalistyczne usług budowlane w drewnie, od nowych budynków po więźby dachowe i tarasy drewniane. Praca ta wymaga wyczucia, siły i zaangażowania. Odzież robocza również odgrywa ważną rolę. Przedsiębiorstwo znalazło idealne rozwiązanie w postaci kolekcji DYNAMIC® CONSTRUCT firmy MEWA. Została ona opracowana dla najbardziej wymagających rzemieślników, którzy codziennie z zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

 

Zdecydowanie podjęliśmy właściwą decyzję. Odzież jest dopasowana, dobrze się prezentuje i nie musimy się o nic martwić. Wszyscy są zawsze dobrze ubrani a pod względem ekonomicznym wszystko się kalkuluje. Dla nas MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT z kompleksową obsługą to idealne rozwiązanie.
Sandra Röthinger

Decyzja dotycząca odzieży roboczej z kompleksową obsługą firmy MEWA zapadła w 2017 roku. Stara odzież robocza była zużyta i potrzebowaliśmy nowej. MEWA stawia na wysoką jakość a kompleksowa usługa stanowi dużą zaletę. „To nas przekonało – także dlatego, że jest zgodna z filozofią naszej firmy, która również bazuje na najwyższej jakości. Także pod względem kroju i stylu oferta firmy MEWA spodobała się nam najbardziej” – mówi Sandra Röthinger.Odzież dla wymagających rzemieślników – oferta obejmuje pranie

Oczekiwania zostały w pełni spełnione. „My jesteśmy zadowoleni, jak również nasi pracownicy” – twierdzi Sandra Röthinger. Jakość odzieży jest najwyższa z możliwych: jest wygodna, wytrzymała, bardzo funkcjonalna a do tego stylowa. Pracownicy zakładu ciesielskiego Röthinger cieszą się z komfortu i są bardzo wdzięczni za odciążenie, jakie zapewnia im usługa firmy MEWA. Nie muszą się już o nić martwić, nie muszą już sami myć swojej odzieży roboczej i mają zawsze do dyspozycji gotowe do pracy ubranie robocze.

Zawsze czysta i dopasowana odzież

Dla przedsiębiorstwa ważne jest to, aby każdego dnia udostępniać swoim pracownikom czystą i praktyczną odzież roboczą. Ponieważ zespół zakładu ciesielskiego jest zawsze potrzebny. Profesjonaliści są poszukiwani i wszystkie zlecenia są wykonywane fachowo i w terminie: Domy z litego drewna, wiązania dachowe, posadzki parkietowe, pokrycia sufitowe i wiele więcej. „Są to niuanse, które stanowią o sukcesie lub porażce”, jak twierdzi Florian Röthinger. Zatrudnia on w swoim zakładzie dwunastu pracowników i każdego roku przyjmuje na praktyki zawodowe jednego ucznia.

W celu przedstawienia pierwszej oferty MEWA DYNAMIC® CONSTRUCT, doradca klienta MEWA przybył do zakładu ciesielskiego z kompletami w różnych wersjach. Pracownicy mogli wybrać pasujące rozmiary i otrzymali później klika zestawów odpowiednich koszulek, spodni, kamizelek i kurtek. Brudna odzież jest zbierana w workach na bieliznę MEWA, odbierana przez firmę MEWA, po czym czysta dostarczana z powrotem do zakładu ciesielskiego. To duże ułatwienie dla wszystkich, ponieważ odzież robocza w zakładzie ciesielskim jest z natury silnie eksploatowana i zabrudzona. Dzięki temu całkowicie odpada nakład związany z praniem. Cała odzież robocza jest wydawana z magazynu. Zespół ma zawsze świeżą odzież gotową do użycia. To istotne usprawnienie dla wszystkich - zarówno szefów jak i pracowników. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o wynajmie odzieży roboczej MEWA?

 

Zakład ciesielski Röthinger

Zakład ciesielski Röthinger wykonuje dla swoich klientów indywidualne konstrukcje budowlane z drewna. Oferta usług obejmuje budowę domków drewnianych i więźb dachowych, a także renowacje i wykończenia wnętrz. W ramach kreatywnej współpracy z zakładem ciesielskim zmienne moduły umożliwiają spełnienie marzenia indywidualnie zaprojektowanego domu według własnych upodobań. Połączenie starego rzemiosła i nowoczesnych metod zapewnia najlepsze rezultaty. Dzięki najnowocześniejszemu, komputerowemu planowaniu i budowaniu konstrukcji drewnianych zakład ciesielski realizuje także wykończenia i modernizacje. Zakład rodzinny ma swoją siedzibę w Rottau w Górnej Bawarii i aktualnie korzysta z odzieży roboczej dla 9 pracowników.


 
Dowiedz się więcej
R240.tif