<asset alt=
Dostawa i sortowanie
MBS_anziehen_1200x1200.png
Załóż i czuj się komfortowo
KrL_holen_1200x1200.png
Gromadzenie i odbieranie
KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
Higieniczne pranie i suszenie
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Naprawa i wymiana

Dostawa i sortowanie

Czysta odzież higieniczna dostarczana jest w przewidzianym terminie przez naszego kierowcę serwisowego. Aby wykluczyć pomyłki, odzież posortowana jest wg pracowników.

Załóż i czuj się komfortowo

Dzień w dzień schludny wygląd. W czystym ubraniu praca jest jeszcze przyjemniejsza.

Gromadzenie i odbieranie

Używana odzież higieniczna jest zbierana i odbierana przez naszego kierowcę serwisowego MEWA w ustalonym z Państwem rytmie.

Higieniczne pranie i suszenie

Odzież higieniczna jest prana i pielęgnowana w sposób ekologiczny i regularny.

Naprawa i wymiana

Zgodnie z najwyższymi wymaganiami dot. jakości sprawdzamy każdą część odzieży, a w razie potrzeby naprawiamy ją lub wymieniamy.

Z gwarancją czystości – nasz system higieny odzieży

  • 100% bezpieczeństwa higienicznego

    Pranie w MEWA odbywa się zgodnie z RABC (Analiza Ryzyka i Kontrola Skażenia Biologicznego), a to oznacza dla klientów najwyższy standard jakościowy dzięki profesjonalnemu systemowi zarządzania higieną.

  • Certyfikowane standardy obróbki w pralni

    Specjalny proces obróbki gwarantuje bezpieczeństwo mikrobiologiczne i zapewnia maksimum bezpieczeństwa higieny tekstyliów. Spełnia wymagania normy PN-EN 14065 i bezproblemowo wpisuje się w każdy koncept HACCP.

Nasz system serwisowy dla odzieży higienicznej wyznacza standardy pielęgnacji tekstyliów. Jako pierwsza firma zarządzająca tekstyliami w Europie, wprowadziliśmy system Analizy Ryzyka i Kontroli Skażenia Biologicznego RABC. Wszystkie zakłady serwisowe pracują zgodnie z normą PN-EN 14065. Ten specjalny proces obróbki gwarantuje czystość mikrobiologiczną i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo higieny tekstyliów – przy nadzwyczaj wysokim poziomie bezpieczeństwa zdrowotnego.

W ramach pełnego serwisu MEWA klient otrzymuje gwarancję czystości. Po podpisaniu z nami umowy dzierżawy, oferujemy doradztwo, dostawę, odbiór, konserwację i wymianę i niezawodne zastąpienie klienta we wszystkich tych operacjach. Klient zaś może dzięki temu skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, W uzgodnionym każdorazowo rytmie dostarczamy na miejsce czystą i higieniczną odzież.